LUKUJÄRJESTYS SYKSY 2017

MAANANTAI

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

17.00 – 17.30 17.00

Sukkulat

Leikkisirkus

Iisa &

17.00

Kämmykät

Käsinseisonta

Henna

17.00

Tähtipölyt (aikuiset + isommat lapset)

Perhesirkus 90min

Uoti ja

17.30 – 18.00
18.00 – 18.30 18.00

Galaksit

Jatkoryhmä

Henna ja

18.30 – 19.00 18.30

Pyörykät

Cyr

Nina

18.30

Akrojooga

Aikuisten avoin taso

Jukka

19.00 – 19.30
19.30 – 20.00 19.30

Riippujat

Aikuisten ilma-akrobatian alkeistaso

Henna ja

20.00 – 20.30

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

TIISTAI

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

17.00 – 17.30 17.00

Virvatulet

Lasten ilma-akrobatian alkeet

Henna ja Minttu

17.00

Meteoriitit

Leikkisirkus

ja Sonja

17.30 – 18.00

18.00 – 18.30 18.00

Satelliitit

Leikkisirkus

Sonja ja

18.30 – 19.00 18.30

Kuunsirpit

Lasten ilma-akrobatian jatko

Minttu ja Henna

18.30

Pylleröt

Aikuisten lattia-akrobatian alkeet

Aksu

19.00 – 19.30 19.00

Auringot

Jatkoryhmä

Sonja &

19.30 – 20.00
20.00 – 20.30 20.00

Roikkujat

Aikuisten ilma-akrobatian jatkotaso

Henna & Minttu

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

KESKIVIIKKO

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

17.00 – 17.30 17.00

Komeetat

Jatkoryhmä

Roni & Mikko

17.00

Notkulat

Aikuisten notkeusakrobatia

Minttu ja Henna

17.30 – 18.00 17.30

Astronautit

Leikkisirkus

Uoti ja Tiina

18.00 – 18.30
18.30 – 19.00 18.30

Salamat

Edistyneet

Henna ja Uoti

18.30

Revontulet

Uusi alkeisryhmä

Roni & Mikko

18.30

Töröttäjät

Pari- ja ryhmäakrobatia yli 10-vuotiaille

Tiina ja Minttu

19.00 – 19.30
19.30 – 20.00
20.00 – 20.30 20.00

Riekkujat

Aikuisten ilma-akrobatian edistyneet

Minttu & Henna

20.00

Jouhevat

Aikuisten vauhtiakrobatia

Uoti ja Aksu

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

TORSTAI

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

17.00 – 17.30 17.00

Supernovat

Edistyneet

Tiina ja Minttu

17.00

Tähtisumut (aikuiset + pienemmät lapset)

Perhesirkus 60min

Annika ja Sonja

17.30 – 18.00

18.00 – 18.30 18.00

Pyrstötähdet (aikuiset + pienemmät lapset)

Perhesirkus 60min

Sonja ja Annika

18.30 – 19.00 18.30

Gigantit

Edistyneet

Minttu ja Tiina

19.00 – 19.30 19.00

Planeetat

Jatkava alkeisryhmä

Annika & Sonja

19.30 – 20.00

20.00 – 20.30 20.00

Sukkelat

Aikuisten lattia-, pari- ja ilma-akrobatia

Tiina ja Minttu

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

PERJANTAI

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

17.00 – 17.30 17.00

Minotaurit

Esiintyvä ryhmä

Henna ja Salla

17.00

Tähdenlennot

Leikkisirkus

Annika ja

17.30 – 18.00

18.00 – 18.30 18.00

Asteroidit

Leikkisirkus

Annika ja

18.30 – 19.00

19.00 – 19.30

19.00

Pariakro ja akrojooga

Vapaavuoro

19.30 – 20.00

20.00 – 20.30

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

LAUANTAI

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

10.00 – 10.30

10.30 – 11.00

11.00 – 11.30

11.30 – 12.00

12.00 – 12.30

12.30 – 13.00

13.30 – 14.00

14.00 – 14.30

14.30 – 15.00

15.00 – 15.30

15.30 – 16.00

16.00 – 16.30

16.30 – 17.00

17.00 – 17.30

17.30 – 18.00

18.00 – 18.30

18.30 – 19.00

19.00 – 19.30

19.30 – 20.00

20.00 – 20.30

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

SUNNUNTAI

Iso Sali

Pikkusali

Permanto

10.00 – 10.30

10.30 – 11.00

11.00 – 11.30

11.30 – 12.00

12.00 – 12.30

12.30 – 13.00

13.30 – 14.00

14.00 – 14.30

14.30 – 15.00

15.00 – 15.30

15.30 – 16.00

16.00 – 16.30

16.30 – 17.00

17.00 – 17.30 17.00

Kentaurit

Esiintyvä ryhmä

17.30 – 18.00

18.00 – 18.30

18.30 – 19.00

19.00 – 19.30 19.00

Ketterät

Aikuisten edistyneet

19.30 – 20.00

20.00 – 20.30

20.30 – 21.00

21.00 – 21.30

Toimintaa on viikoittain kolmessa eri salissa. Lukujärjestys täydentyy ja tarkentuu edelleen. Ilmoittautuminen syksyn ryhmiin on auki.